Tuesday, 15 March 2011

Touchy Mob // B Yüzü 2. Yıl Partisi // 15 Nisan 2011 // Arkaoda


B Yüzü sizi tarzdan tarza uçuran bir yolculuğa çıkarıyor ! Ludwig Plath’ın sakalına sıkı tutunun ve projesi Touchy Mob ile bizi tarzdan tarza sürükleyeceği müzik ziyafetine hazır olun.

An itibariyle Berlin’de yaşayan, ve pek de eski olmayan projesi ile şimdiden Twin Shadow ve Baths gibi isimlerle aynı sahneyi paylaşmayı başaran ve geçtiğimiz ay ABD’de SXSW’da konserler veren Touchy Mob, performanslarında, folktan idm’e bir çok tür arasında gezinmekte ve seyircilerini bir futbol maçı izler gibi hop oturtup hop kaldırmakta. Cuma gecesinin en güzel seçeneği olan Touchy Mob gitarı, midi kontrolleri, bilgisayarı ve kendine has vokali ile sizlere eğlenceli bir gece yaşatacak.

Konser bittikten sonra ise bir hiçbir yere ayırlmayın !!! DJ setin başında B Yüzü programcıları , B Yüzü’ne konuk olmuş müzisyenler ve B Yüzü programcılarının bile bu tanıtımı yazarken aklına gelmeyen bir sürü kounk sizlerle olacak ve sizlerle beraber B Yüzü’nün radyo programı ve bolca konserlerle doldurduğu 2.yılını kutlayacak.

http://touchymob.com // http://byuzubooking.com

No comments:

Post a Comment